transport kolejowy na swiecie referat

transport kolejowy na swiecie referat Kogut znalazł tratwę, ale nie mógł się ruszyć, dopóki Koza przyjechał i zaczął naciskać. Monkey wtedy pojawił się i pomógł uruchomić jednostkę, na której wszystkie trzy skrzyżowane razem z powodzeniem. Gratulacje dla ich pracy zespołowej, Koza, Małpa Kogut i przyznano 8th, 9. i 10. miejsce, w tej kolejności.

Pojawiając się na scenie obok był pies, patrząc elegancki i rozbrykany. Woda rzeki był tak czyste i jasne, że pies nie mógł się oprzeć kąpieli w nim, ale wciąż osiągnąć 11 miejsce. Wreszcie, z miłym pomrukiem Pig przyjechał. Zatrzymywanie się jeść po drodze, Świnia czuł się zmęczony po posiłku i zasnął i tak konsekwentnie przyznano 12 i ostatnie miejsce w chińskim zodiaku!

Chiński Nowy Rok wskazówka!

Trudno zapamiętać 12 zwierząt, nie mówiąc już o ich właściwą kolejność? Dowiedz się tę historię i poznacie zarówno w bardzo krótkim czasie. Dzieci też mogą korzystać z nauki tej tradycyjnej opowieść, biorąc pod uwagę listę i kolejność zawiera.

W rzeczywistości

Chiński kalendarz w swojej obecnej formie sięga czasów Żółtego Cesarza Huang Di (około 2,690-2,590 pne), który jest uznawany za jego powstania w jego obecnej formie, mimo że jest pewien, że to był używany wcześniej. Yin / Yang i 5 Elementy teorii, zasadniczy wpływ na sposób, w jaki działa Kalendarz (1), (2) są dopisywane do Żółtego Cesarza i wywierają potężny wpływ na wydarzenia na ten dzień. Smok Rok 2012-13 jest rok 4709, według tego kalendarza, który jest także wykorzystywany przez wiele innych krajów S.E. Azja!

Uwagi

(1) Patrz „Yin Yang Aspekty Królik, Smok, Wąż oraz Lat (lata 2011-14)” EzineArticles, o szczegóły Yin / Yang wpływów na zwierzętach lat.

(2) „w Chinach 5 elementów, Pentagram i Pentagon – Wpływowi Originals ‚, EzineArticles, dostarcza informacji dotyczących’ Famous Five”.

Feng Shui konsultant Peter Allsop M.Ed.publikuje ‚Red Dragon Martial Arts Ezine’. Długowieczność treningowe, Żelazko Shirt, 5 Elements Qigong, Taoizm, chiński Metafizyka i wyposażone http://adwokatsprawykarne.pl Astrologia wśród jego zainteresowań, obok Gem i Crystal Feng Shui.

Poznaj wolne środki na: [http://www.sheffieldkungfu.com] lub http://www.shaolinway.com

Starszy Uczeń Mistrza Yap Leong, Peter uczy Shaolin Kung Fu i Qigong w Yorkshire i Derbyshire U. K. jako Pięści Shaolin międzynarodowym obszarze Instructor dla regionu.

Dołącz do nas na Facebooku w Sheffield „Kung Fu”.

Artykuł dzięki: dgl lukrecja