transport kolejowy prezentacja multimedialna

transport kolejowy prezentacja multimedialna Niektóre z branż związanych z elementu ziemi są Mining, nieruchomości, ubezpieczenia i sektor chemiczny. Przemysł metali, takie jak Skincare, maszyn i hi-tech firm / Komputer powinien widzieć silną aktywność. Przemysłu drzewnego; na przykład moda, tkaniny, wydawnictwa, papier, leśnictwo – będzie produktywne, ale nie tak silne jak w roku 2006.www.tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-wg.-nazw/76 W ogólności, giełda będzie się dobrze wiodło od około lutego do czerwca / lipca. Niemniej jednak inwestorzy byłoby dobrze, aby być ostrożnym po tym punkcie.

Przedsiębiorstw najbardziej kwestionowane w nadchodzącym roku są te elementy wody i ognia, takich jak transport morski, komunikacji, rozrywki i linii lotniczych.

Tradycyjnej medycynie chińskiej również opiera się na pięciu pierwiastków i ich cykli. Ogień rządzi serca podczas Woda reguluje nerki. Jednak Yin Pożar w szczególności reprezentuje również mózg, oczy i system nerwowy. W związku z tym możemy zobaczyć wzrost problemów zdrowotnych związanych z niepokoju, depresja, bezsenność, a nawet wzrost otyłości. W rezultacie, musimy zwrócić uwagę na kwestie serca i zdrowia psychicznego w nadchodzącym roku. Istotne jest również, że w tym roku każdy daje ich zdrowia większej uwagi. Poprawa układu odpornościowego powinno być priorytetem w przypadku jakiejkolwiek powszechnej epidemii.

W 2007 r nastąpi zderzenie, które występuje dla osób urodzonych w roku Węża. Dlatego te osoby powinny nosić symbol tygrysa dla ochrony. Oznacza to również, że węża ludzie mogą czuć się niespokojny i chce się przenieść dom, zmienić karierę i podróży więcej – jednak zaleca się, aby nie podróżować w kierunku północno-zachodnim.

Dla osób urodzonych w roku Świni jest również wskazane, aby przenosić lub nosić wisiorek Tiger lub urok.

W odniesieniu do Feng Shui można znaleźć kłopotliwe wpływy pochodzące z północno-wschodniej niosąc ze sobą trudności i przeszkód.
Artykuł dzięki: