transport kolejowy towarowy cennik

Wewnątrz i na zewnątrz Bonsai Tree Gatunek dla First-Time Buyers

Przy pierwszym zakupie bonsai, można wyobrazić sobie swoje miniaturowe drzewa rosnące w dość elegancko garnka lub tacę w salonie jako żywe sztuki lub dekoracji. Jest to dobre rozwiązanie, ale należy pamiętać, że większość drzew bonsai, przebywanie na świeżym powietrzu, zrobić lepiej.ściąganie humusu milicz Indoor bonsai są popularne, ale mają swoje własne specyficzne cechy i potrzeby, i na ogół https://www.hekko.pl/hosting_www.html są nieco trudniejsze w uprawie.

Indoor Bonsai Gatunki

Jeśli chcesz rozwijać swoje drzewko bonsai w środku, trzeba się wybrać gatunków tropikalnych i subtropikalnych. Wiele gatunków dobrymi kryte bonsai dla początkujących. Hawajskie drzewa parasol to doskonały wybór, ponieważ jest łatwa w uprawie i utrzymaniu i dobrze radzi sobie w środowiskach o niskim oświetleniu.

Kolejna tropikalna odmiana do uprawy w pomieszczeniu jest jade dziecko z Afryki Południowej, która będzie się rozwijać umieszczona w pobliżu okna i przycięte regularnie. Dziecko jade ponosi purpurowe kwiaty w kształcie gwiazdy z różowymi granicami.

Wiśnia szczotka, rodem z Florydy, nosi także kwiaty. Choć może to kwitną z dużą ilością światła słonecznego, ale również rozwija się z niższymi poziomami światła i produkuje białe lub kremowe kwiaty, a następnie jagód.

Inne opcje obejmują kryte ficus, pół-tropikalnym morzu winogron, płacząc figowym Fukien herbata, drzewo pieniędzy, sago palmowych, bugenwilli oraz Gardenia.

Większość indoor bonsai wymagają szczególnej uwagi, karmienia, i dużo światła słonecznego. Umieszczenie w pobliżu słonecznym oknie jest idealnym miejscem na bonsai krytym, ale jeśli w domu jest mało naturalnego światła można używać świetlówek lub akwarium światła. Nawozić regularnie i upewnij się wody, więc gleba jest wilgotna, ale nie mokra.

Gatunek odkryty Bonsai

Artykuł dzięki: