transport kolejowy praca licencjacka

Life Balance Beam – Jak zabezpieczać przed upadkiem

Czy kiedykolwiek oglądałem dzieci chodzą wzdłuż krawężnika, lub wzdłuż podkłady kolejowe wyściełających lokalnym plac zabaw? Idą z ich ramiona prosto, stawiając jedną stopę przed drugą, gdyż balansuje z boku do boku. Mają się skupić, aby utrzymać równowagę. Jako dorośli, musimy również skupić się na równowagę w naszym życiu lub możemy skończyć upadkiem – nie wyłączanie krawężnik lub remisu kolejowej, ale od naszej ścieżki w życiu.

Wiem o czym myślisz: „Kto ma czas, aby pomyśleć o równowadze mam tyle myśleć muszę pracować, posprzątać dom, zrobić pranie, być dobrym przyjacielem, wolontariusz w kościele, rodzic moje dzieci, a znaleźć?. czas dla mojego małżeństwa. ” Rozumiem. Jednak chciałbym zachęcić was do poświęcenia kilku minut na przeczytanie tego artykułu – i być może zastanowić się, co będzie wyglądać równowaga dla ciebie.

Osobiście muszę się trochę ze wszystkich dziedzin życia. Ważne jest dla mnie, aby wykonywać i oglądać to, co jem, i to jest również ważne dla mnie, aby bawić się i wyrazić swoją kreatywność. Moja kariera jako trenera jest moją pasją, a ja też jestem pasjonatem spędzać czas z moją rodziną. Mój Kościół karmi ducha mego; spędzać czas z mężem codziennie karmi http://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-rembertow/ nasze małżeństwo.

Znalezienie równowagi w życiu jest inna dla każdego. Niektórzy z nas chcą spowolnić życie dół trochę i rozjaśnić nasze obciążenia. Inni mogą kochać szybkim tempie życia w „Energizer Bunny”, jak go-go-go. Ważne jest dla każdego z nas, aby myśleć o tym, jak chcemy spędzić nasze życie i o tym, co jest najważniejsze dla nas jako jednostki. Jeśli znajdziesz się w kierowanym przez okoliczności i nie wykonując swoją moc wyboru, prawdopodobnie żyje „z równowagi”. Na przykład, jak często do ciebie usłyszeć samemu powiedzieć: „Nie mogę, muszę albo muszę …?” Dajesz swoje prawo wyboru? Czy domagać się robi rzeczy w określony sposób, nigdy nie pyta, dlaczego lub szukasz lepszy sposób?

Artykuł dzięki: