czy transport kolejowy jest bezpieczny

czy transport kolejowy jest bezpieczny

* Struktura i na zewnątrz budynku.

* Instalacje ciepłej wody, jak również dostawa samej wody.

* Umywalki, zlewy, wanny i inne instalacje sanitarne i odwadniające.

* Zapewnienie odpowiedniego przepisu oświetlenia, ogrzewania i wentylacji.

* Leczenie zdrowiem zagrażające wilgotne.

* Coś jeszcze, że wspólnie uzgodnić z najemcą w umowie najmu.wfw.com.pl/strony/jak-promujemy

2. Bezpieczeństwo gazowe

Safety gazu (Instalacja i Użytkowanie) 1994 miejsce szereg obowiązków na właścicieli prywatnych budynkach mieszkalnych. Obejmuje to zapewnienie, że wszystkie urządzenia gazowe są utrzymywane w dobrym stanie; płacąc za roczną kontroli bezpieczeństwa przeprowadzanych przez handlowca, który jest zarejestrowany w CORGI (Rada dla zarejestrowanych gazowe instalujące); prowadzenie rejestru wszystkich kontroli bezpieczeństwa i dając kopię certyfikatu bezpieczeństwa dla najemcy w ciągu 28 dni od każdej corocznej kontroli.

Należy również upewnić się, że instalacja elektryczna oraz wszelkie urządzenia elektryczne, które dostarczają takich jak kuchenki, czajniki, tostery, pralki i grzałka są bezpieczne w użyciu. Jednak nie są odpowiedzialni za wszelkie urządzenia, które lokator jest uprawniony do podjęcia u tendencję z najmu.

3. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe wnętrz

Musisz być w stanie zweryfikować, że wszelkie meble i wyposażenie, które dostarczają stosować się do norm określonych w Meble i wyposażenie (PSP) (Safety) Regulations 1988, który ustawiony poziom odporności ogniowej dla domowych mebli tapicerowanych. Wszystko nowe i używane meble muszą spełniać normy, o ile nie została złożona przed 1950. Większość mebli i wyrobów objętych tymi przepisami będzie miał etykietę jeśli spełnia standardy. Jedyne sytuacje, w których nie mogą stosować te przepisy jest tam, gdzie zawodzą tymczasowo podczas pracy z dala od domu.

Artykuł dzięki: