transport kolejowy list przewozowy

transport kolejowy list przewozowy

Splątanie, majaczenie, otępienie (i Alzheimera)

Większość ludzi guzek te trzy warunki do jednego i nazywają to Alzheimera, demencja lub Starość (nie słychać ludzie odnoszą się do delirium o wiele dłużej). Ale http://jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-rembertow/ te trzy są różne, pomimo faktu, że wszystko, co odnosi się do zaburzenia myślenia racjonalnego i obróbki, a wszystkie trzy mogą mieć przyczyn fizycznych.psychoterapiadom.pl/terapia-malzenska-par W skrócie, nie wszyscy zdezorientowani ludzie są obłąkani. Ale wszystkie demencją ludzie są zdezorientowani. I Alzheimera jest specyficznym zaburzeniem, które jest jedną z form demencji.

Zamieszanie: Confused ludzie są świadomi swojego stanu, a często Distressed przez nią. Zamieszanie jest zazwyczaj stanem tymczasowe.

Delirium: Osoby doświadczające delirium może być lub nie być świadomi swojego stanu, ponieważ dryfować i poza świadomością. Delirium też często stan przejściowy.

transport kolejowy list przewozowy

Demencja: Ludzie z demencją rzadko mają wgląd w ich stanie. Demencja jest często postępujące i nieodwracalne. Choroba Alzheimera jest jednym z rodzajów demencji.

Radzenia sobie z cierpieniem dominującej na demencję jest trudne. Wystąpić wielki smutek jak obejrzeć rodzic wykazują zachowań towarzyszących chorobie. Czujesz się całkowicie izolowane i bezradny jak rodzic ślizga się coraz dalej i dalej od osoby, którą znał i kochał.

Oto kilka punktów, aby pamiętać, gdy masz do czynienia z rodzicem, który wykazuje oznaki demencji:

transport kolejowy list przewozowy

1. Demencja nie jest normalną częścią procesu starzenia. Nie wszyscy starsi ludzie doświadczają demencji.

2. Jeśli twój rodzic wykazuje coraz większą ilość „dziwne” zachowanie (splątanie, dezorientacja, etc.) należy mu sprawdzane przez lekarza mieć.

3. Im więcej wiesz na temat demencji i Alzheimera, tym łatwiej będzie Ci poradzić sobie z problemami z tym związane.

4. Niektóre demencje są uleczalne za pomocą leków.
Artykuł dzięki: