transport kolejowy ochrona srodowiska

transport kolejowy ochrona srodowiska

Jak naprawić kraj i nas z długu

Jako naród staliśmy dość biegły w ustalaniu winy. To, czego potrzebujemy, by stać się biegły w ustalaniu naszych problemów. Ponieważ żadna partia polityczna wydaje się magazynowanie gdynia zainteresowany stworzeniem rozwiązań, najwyraźniej nie mamy wyboru, ale do podjęcia tej pracy sami.drzwiczki kominkowe na wymiar

Więc zacznę potoczyły.

transport kolejowy ochrona srodowiska

Po pierwsze, konserwatywni republikanie i demokraci nie są liberalne wróg. Zarówno przekonani, że stoją za to, co jest najlepsze dla Ameryki. Są one po prostu patrząc na te same problemy, z przeciwnych stron widma. Pamiętaj, że jeśli jeden z twoich dzieci ginie w lasach zarówno John Konserwatywnej i Liberalnych Bob spadnie, co robią i biec na pomoc ich szukać. Więc jeśli ktoś próbuje cię przekonać, że twój kolega Amerykanin jest twoim wrogiem, prawdziwym wrogiem jest człowiek próbuje cię przekonać.

Po drugie, drastycznie obniżyć wydatki na obronę. Jest rok 2013, nie 1945. naziści, komuniści i żółty widmo wszyscy odeszły w historii. Mamy już całą broń będziemy potrzebować. Inteligentne bomby (wymyślone 30 lat temu) będzie zniszczyć wszelkie siły marynarki pozycją w naszym kierunku i powinny armia najeźdźców faktycznie robią to do naszych brzegów i gruntów na wyspie Manhattan, należy pamiętać, że mamy więcej broni niż ludzi w tym kraju. To wojsko, niezależnie od jego wielkości, będzie wymazane, zanim dotarli do Bronx.

Po trzecie, wydostać się z Bliskiego Wschodu. Nie budowę parku przyczep w tornado alei. Libia i Egipt są na krawędzi wojny domowej. Syria ma już jeden. Iran jest beczka prochu. Jednak cała nasza gospodarka zależy od ropy z tego regionu. Że sam, jest wyraźne i aktualne zagrożenie dla wolności naszego narodu. Rozwiązanie, konwertować wszystko do gazu ziemnego. Mamy dosyć ostatnich 100 lat. W ten sposób, gdy coraz większego napięcia w krajach produkujących ropę w końcu wybuchnąć plemiennej wojny i ludobójstwa, będziemy zapisywać i ciepło w domu.

Artykuł dzięki: www.fundacjakliper.pl