transport kolejowy substancji niebezpiecznych

transport kolejowy substancji niebezpiecznych

Feng Shui Kalendarz chiński – 2007 Rok Świni Ognia

Chińczycy mają unikalny system kalendarza, który dostarcza nam informacji o panujących żywiołów wpływy w danym momencie. To sprawia, że ??korzystanie z pięciu żywiołów – wody, drewna, ognia, ziemi i metalu – i ich cykle, aby określić różne aspekty wpływające na świat.

W chińskiej astrologii świnia ma wiele cech, które tworzą jej charakter.simatic wrocław Świnia jest uczciwy, prosty i niezawodny. Jest też łatwy w prowadzeniu osobowości, ale z silnym lojalnej smuga.

2007 jest rokiem Fire Pig i to zależy od dwóch elementów – ognia i wody. Ten nadchodzący rok jest reprezentowany przez obraz Yin wody posiedzenia poniżej Yin Fire. Zgodnie z destrukcyjnym cyklu pięciu żywiołów – woda podbija ognia. Dlatego są one elementami w konflikcie z wodą dając największy wpływ, jak to jest w fundamencie. Ten elementarny związek reprezentuje czas mniej niż 2006 pokojowego z napięć, agitations i niepokojów. Te dwa elementy razem mogą również przynieść więcej wypadków z udziałem pociągów, podróży samolotem i wysyłki. Istnieje również możliwość klęsk pożaru i wybuchów.

Ogień Yin siedzi na szczycie Pig Woda symbolizuje rok zmagań. Jednak drewno ukryte wewnątrz Pig wskazuje nowe początki i możliwość „coś lepiej przyjść”. The Pig także przynosi ze sobą, w ogóle, więcej podróży niż w ubiegłym roku.

Chiński kalendarz porusza się w cyklach sześćdziesięciu lat. Tak, ostatni raz doświadczyliśmy rok Fire Pig aby dowiedzieć się więcej kliknij tu., był w 1947 roku Druga wojna światowa dobiegła końca, a jednak widzieliśmy 2007 roku jako nieco bardziej burzliwe. Choć historia mówi nam, że ogólnie rzecz biorąc, nie było więcej współpracy w 1947 roku, zimna wojna między Ameryką i Rosją zaczął podobnie jak bitwy między Pakistanem a Indiami.

Branże, które mogą również wykonywać w ciągu roku o Straży Świni są te związane z elementami Ziemi i Metalu.
Artykuł dzięki: nadzór księgowy