transport kolejowy charakterystyka

transport kolejowy charakterystyka

Skala HO Train Sets – Rozmiar jest wszystko, ale Big nie zawsze znaczy lepiej

zestawy kolejowe w skali HO są najbardziej popularne wielkości koleje światów „wzór dla wielu powodów: koszty, wymagania przestrzeni, a łatwość dostępności komponentów rysunku wysoko pośród nich. W idealnym świecie, byłbym Modelowanie w On30, ale rzeczywistość z własnej sytuacji – teraźniejszość i przyszłość jest prawdopodobne, że HO – czyli reprezentacja 1 / Skala 87-ga realnego świata – to utwór Podążę dla dość dużo tych trzech powodów wymienionych powyżej. Bachmann, największy producent na świecie modeli kolejek posiada szeroką gamę amerykańskiego prototypu lokomotywy i taboru kolejowego dla wentylatora. Dla przybysza, zestawy pociągów Bachmann ho, gotowy do pracy po wyjęciu z pudełka, oferują doskonały punkt wyjścia.

Big … i nie tak duży.

transport kolejowy charakterystyka

Rozmiar – dobrym miejscem, aby rozpocząć.

Zdecydowanie najbardziej popularne wśród dużych rozmiarach kolejowych wynosi O skrajnia – to pociągi zbudowane do skali 1 / 48. rozmiaru od prawdziwych, poruszające się po szynach rozmieszczonych 1,25 „oprócz Historycznie O miernik ma imponujące twierdzi, że jest. przodkiem wszystkich obecnych skalach Model kolejowych i mierników. pierwsze pociągi, produkowane w Niemczech mniej więcej na początku 20 wieku były zbliżone do skali 1 / 48th i pobiegł na 1,25 „szerokości torów. Przy produkcji model pociągu dostał trwają tutaj w Stanach Zjednoczonych, te ikony marki Lionel i Ameryki Ulotka zbudowali swoje pociągi do pracy na tych samych torach rozmieszczonych 1,25 „.

Małe pociągi zaczęły pojawiać się http://zaciszeurody.eu/zabiegi/zabiegi-na-twarz/ w liczbach po drugiej wojnie światowej i 1960 roku, produkcja komercyjna małej wielkości, Ho skrajni pociągów znacznie przewyższył produkcję O skrajni. Początkowo było to Brytyjczycy, którzy wpadli na pomysł tego mniejszego rozmiaru – pociągów, które można uruchomić na torach oddalonym zaledwie 0,65 „oprócz niemiecki producent Marklin uruchomiła szereg małych pociągów kursujących na 0,65.” (16.5mm) lub rozmieszczonych torach 1935, ale w przeciwieństwie do brytyjskich i niemieckich rywalizujących kolejowych decydentów, Marklin wybrał, aby jego ruch pociągów w skali 1 / 87.
Artykuł dzięki: