transport kolejowy ksiazki chomikuj

transport kolejowy ksiazki chomikuj

Układanie twardy rdzeń. Spread trzon ok. 100mm (4inch) głębokości. Uruchom płytę wacca nad hardcore, dodając do wszystkich niskich punktów. Twój Hardcore powinien zakończyć około 75mm (3inch) dogłębnie i powinny być stałe pod stopami.

Ułożeniu płyt. Mieszać piasku i cementu, bez wody w stosunku od 5 do 1 piasku cementu. Jeśli używasz mały mikser, 10 łopaty piasku i 2 cementu jest wystarczająco dla miksera i daje dobre taczki pełne.mediatorzy

Rozłożyć piasek i mieszania cementu w kącie. Jeśli wtrącanie się do swojego domu, zaczynają się o ścianę. Za pomocą liniału takich jak długość drewna 2×4, wyrównanie mieszanki. Chce być dość twarde, ale nie tak twarde, że nie można dotknąć dół płyty na miejscu.

Umieść swoją pierwszą płytę w dół i dotknij go w miejscu ze swoim gumowym młotkiem. Jeśli mieszanka nie został zapakowany zbyt mocno powinieneś móc umieścić płytę. Użyj swojego poziomu, aby upewnić się, że pierwsza płyta jest walić dalej. Wszystkie pozostałe płyty pracować w tym jednym, więc nie spiesz się, aby upewnić się, że jego prawidłowe. Chce być poziom po murze swojego domu, ale z bardzo lekkim stoku z dala od domu.

Zawsze odpracować hardcore. Nie stój na swoich płyt chodnikowych na kilka dni, podczas gdy zestawy piasku i cementu. Za pomocą poziomicy sprawdzić każdą płytę, jak je układać. Jeśli płyta idzie w dół zbyt łatwe, podnieś ją i rozłożył więcej piasku i cementu.

Gdy położyli kilka metrów kwadratowych o http://harmoniasmakow.pl/ocet-ryzowy wartości twoich płyt chodnikowych, rozłożone jakąś mieszankę na górze i myć je w stawach. Być może trzeba będzie zrobić to kilka razy, jako mieszanka osadza się w stawach.

Alternatywy. Zastanów się nad wykorzystaniem rozściełacze bloku zamiast płyt lub budowy patio z desek. Jeśli taras musi być podniesiona, ponieważ kończy się powyżej poziomu gruntu trzeba będzie zbudować bazę.Alternatywą do podniesienia z cegły jest stosowanie podkładów kolejowych.

Artykuł dzięki: