transport kolejowy materialow sypkich

transport kolejowy materialow sypkich

Jak na 12 zwierzęta zostały wybrane do Chiński Nowy Rok i astrologii!

Cykl chińskim kalendarzu jest 12 zwierząt (2008-20): 2008 Rat, Ox 2009, 2010 Tiger 2011 Królik / Zając, 2012 Smok, Wąż 2013, 2014 koni, owiec 2015, 2016 Małpa, Kogut 2017 / Chicken, 2018 Pies, 2019 -20 Pig.

Puzzle dla wielu na Zachodzie. W końcu, „prawdziwe” wyjaśnienie, w jaki dwunastu zwierząt chińskiego Nowego Lata zostały włączone do kalendarza chińskiego, Nowy Rok i astrologii!biuro księgowe gdynia

Olimpiada zwierzętach

Te odbyły się długo temu, aby określić, które zwierzę powinno rozpocząć cykl 12-letniej i składa się wyścig, plus Raging River przejściach, przed domu sprintu. Inteligentne Rat spotkał kotów (Tiger) dzień przed i dał złą godzinę rozpoczęcia. Szczur potem zakradł się na przejażdżkę i przez rzekę na grzbiecie potężnego wołu, przed ozdobny na linię mety jako pierwszy (Ox ??zajął drugie miejsce). Wściekły tygrys, spóźnianie się do wyścigu, zajął trzecie miejsce i została goni Rat odkąd! Na szczęście znalazłem kilka Rabbit nasilenia kamienie i przybył następnego, na 4 miejscu.

transport kolejowy materialow sypkich

Wejście smoka

Smok / ‚Lung’ przybył następnego. Wracając do dokonywania deszcz, Lung zauważył Królik próbując przejść przez rzekę przy użyciu kamieni intensyfikacji. Ostatni kamień brakowało, ale Królik nie widział próba została skazana. Noble Smok zatrzymał się i użył potężny oddech dmuchać dziennik w pozycji, pozwalając szczęście Królik przekroczyć. Pochwała dla takiego szlachetnego altruizmu, Dragon otrzymał 5 miejsce.

Koń waliło mocno do 6 miejsce bez zauważenia węża owiniętego wokół przedniej nogi. W pobliżu linii mety, Wąż zeskoczył i konia dęba i skoczył do tyłu z zaskoczenia. Korzystając z tego, Wąż przekroczył linię mety przed koń i tak dwa przyznano 6. i 7 kafelkowanie skoczów. miejsce, odpowiednio.

Kurczak na tratwie

Koza, Małpa Kogut i nagle przybył wszystkie na raz, w grupie.
Artykuł dzięki: