transport kolejowy w polsce referat

transport kolejowy w polsce referat

Northerly- Australijski Champion Horse Race

Northerly był Galloper mistrzem urodzony w 1996 roku został wyhodowany przez Oakland Park Stud w Australii Zachodniej, przez Serheed od klaczy, North Bell przez Bellwater. Northerly raz pierwszy pojawił się na torze w klasie 6 imprezy w Ascot, jednego z najważniejszych utworów w Perth i zajął dobrą trzecią. Kolejny start zobaczyłam go wygrać Wymienione Aquinita Stakes do stemplowania się jak koń z ogromną przyszłość.

Trener Fred Kersley był kierowcą Champion Wyścigi i trener na Zachodzie, i północnym było odejście od swojego standardowego wyhodowana w tle rasowy wyścigów. Rzucając Northerly do górnego echelon wyścigów w swoim pierwszym przygotowaniu Kersley pokazał zaufanie miał w swej zdolności szkoleniowej, a także w zdolności północnym.

W grudniu 2000 roku, wyłącznie na jego szóstym starcie wyścigu, Northerly dominują pola jakości w prestiżowych kolejowe Stakes w Perth wycięcie swoją pierwszą grupę 1 zwycięstwo. Kersley wkrótce mieć Northerly na wschodzie, konkurując z najlepszymi końmi Australia mieli do zaoferowania. Jego pierwszy start w Victoria widział mu wyścig w grupie 2 Carlyon Cup, który wygrał w czterech długościach oczywiście rekordowo krótkim czasie, przed udaniem się do wygrania grupy 1 Australia Cup po raz pierwszy.

Nazywany „The Fighting Tiger” za nie mów nigdy die postawy Northerly było nadal w dużym stopniu dominować wyścigów konnych w Australii przez kilka następnych sezonów. Miał stać się znany z niektórych wspaniałych tussles z klaczy Champion, Sunline, ale zawsze mają przewagę nad nią. Northerly wygrał dziewięć wyścigów http://www.sipi.com.pl grupy 1 w sumie w tym dwóch australijskich filiżanek, Underwood Stakes dwa razy, dwa talerze Cox i Caulfield Cup, a także wielu innych ras. W sumie, jego kariera miała trwać do 37 startów, wygrywając dziewiętnaście i wycofał się z ponad $ 9,3 miliona w wygranych.

Artykuł dzięki: http://mywiemyjak.pl