siec linii kolejowych we wloszech

siec linii kolejowych we wloszech Można oczekiwać, że nawóz mieć znacznie mniej pożywienia niż oryginalnego zakładu zamkniętego z powodu przechodzenia przez krowę, to siedzi w kupie kompostu przez kilka miesięcy w deszczu i śniegu.

2) Ponieważ używamy składników mineralnych w naszych ogrodach i chciał mieć pewność, że nie przyczynia się do problemów toksyczności, w 1998 roku dr Mittleider i wynajął dwóch cenionych laboratoriów gleby przeprowadzić szeroko zakrojone badania dla nas dotyczące tej samej kwestii.https://www.witaminyswanson.pl/swanson-reishi-mushroom-600mg-60kap Dwa laboratoria były Stukenholtz Labs, w Twin Falls, Idaho, a Brigham Young University Soil Testing Lab w Provo, Utah.

Pod nadzorem i zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami laboratoriach, mamy nawiercone otwory na 45 testów. Trzy ogrody badano na nagromadzenie soli nawozowych. Rdzenie badane w stosunku 1 ‚, 2’ i 3 ‚głębokości w każdym otworze.

Jeden ogród był dr Mittleider własne podwórko ogród, który był używany przez 21 lat w tym czasie; drugie miejsce był mój ogród na Hogle Zoo Utah, który był używany przez 9 lat; a trzeci ogród był bardzo widoczny duży ogród 20 mil na południe od Salt Lake City w miejscu o nazwie Thanksgiving Point, który był używany przez okres 4 lat.

Nie było toksyczne nagromadzenie soli w żadnym z badanych miejsc. Nie było oznak jakiegokolwiek nawozu jest opróżniany do systemów kanalizacyjnych. A niektóre z otworów badawczych nawet niższych poziomów soli niż kontrole, które zostały wydobyte z non-zapłodnione naw i ogród peryferiach.

To nas nie dziwi (choć na pewno nie zaskoczy parę osób, które sugerowały, że http://tkaninydarpol.pl były zanieczyszczenia wód gruntowych), ponieważ używamy bardzo mało soli mineralnych i rozkładamy ich stosowanie w ciągu sezonu wegetacyjnego, zamiast zastosować je wszystkie raz, jak ci, którzy stosują nawóz najczęściej robić.

Mamy tylko zastosowanie 7+ uncji soli nawozowych do około 3300 # gleby, i robią to, co 7 dni tylko 4 lub 5 razy w przypadku większości upraw.
Artykuł dzięki: