transport kolejowy drewna z ukrainy

transport kolejowy drewna z ukrainy

Patio – Jak zbudować własny

Przed rozpoczęciem patio lub jakiejkolwiek innej pracy w domu poprawy, upewnij się, że masz czas i zaangażowanie, aby zobaczyć go przez. To może być podjęta jedynie budowniczy 2 lub 3 dni, aby zrobić swoje sąsiadów patio, ale robi to dla pieniędzy. Po ciężkim dni kopania jej łatwo jest myśleć darń to będę ją skończyć następny weekend. Następną rzeczą, wiesz, że twój ogród spędza całe lato wygląda jak plac budowy, a twoja żona bierze siebie i dzieci do swoich matek!

Planowanie patio. Keep it ładne i proste, zapomnieć krzywe i inne fantazyjne kształty. Wybór płyty chodnikowe pasujący kolor swojego domu, chcesz go komponować się nie wyróżniać jak ból kciuka. Zaplanuj wielkości patio odpowiednio do rozmiaru płyty, dzięki czemu nie jest wymagane minimalne cięcia. Pamiętaj, aby umożliwić 10mm dla każdego stawu przy pomiarze na danym obszarze.

Wymagane narzędzia. Spade i szufli. Widelec, gdy trawy musi być usunięta. Gumowego młotka. Poziomnicy. Linie i kołki. Taczki. Rękawice ochronne.

Od sklepu zatrudnić. Małe betoniarki i ziemnych (znany również jako wacca) płyty. Jeśli potrzebne są cięcia szlifierki kątowej lub tarcza tnąca z okularów ochronnych.

Zaznaczanie. Za pomocą kołków i linie, aby zaznaczyć swój teren. Aby sprawdzić pomiaru kątów od rogu do rogu. Odległość między narożnikami 1 i 3 powinny mierzyć takie same jak narożniki 2 i 4.

Wykopywania. Należy wykopać dół o 100mm (4inch). W patio zamierza wtrącać się do swojego domu, musisz upewnić się, że górna część płyt chodnikowych ukończy co najmniej 150mm poniżej wilgotną oczywiście. Również ważne jest to, że taras na trasach z dala od domu. 2 nasza strona internetowa.5cm za każde 2m lub 1inch dla każdego 6ft.

Jeśli kopanie tylko górną gleba powinna być w stanie uciec z rozdzielaniem go wokół ogrodu. Cokolwiek innego i będzie wymagać pominięcia.

Artykuł dzięki: https://kwazar.com.pl/