transport kolejowy studia warszawa

transport kolejowy studia warszawa

Spróbuj Gatwick Airport zamiast na lotnisko Heathrow

Jeśli nigdy nie poleciał do Londynu, Anglii może nie wiedzieć, Londyn ma dwóch głównych portów lotniczych obsługujących to: London Heathrow i Gatwick Airport. Jednak, jeśli lecisz do Londynu Heathrow z zamiarem podjęcia transfer do Dover (lub gdziekolwiek) w południowo-wschodniej, można zaoszczędzić dużo smutku lecąc bezpośrednio do lotniska Gatwick. Lotów na lotnisko Gatwick przynosi znacznie bliżej do Dover i można uniknąć ruchu w Londynie w ogóle.

Oto bardziej szczegółowe informacje na temat dwóch głównych londyńskich lotnisk: Heathrow i Gatwick.

Dużą zaletą Gatwick jest to, że znajduje się na głównej linii Kolei Brytyjskich. To daje łatwy dostęp do dowolnego miejsca brytyjskich Rails idzie, w tym bezpośrednich usług na Victoria Station. Pociągi Gatwick Express kursują co 15 minut od 05:20 do 00:50, a godzinowa noc do Victoria Station. Czas przejazdu 30 minut. Gatwick wynosi 28 mil (45km) na południe od Londynu, bezpośrednio związane z M23 na skrzyżowaniu 9 i drogi A23 Londyn-Brighton . Zaledwie dziesięć minut jazdy od hotelu, M25 dodatkowo łączy się z rozbudowanej sieci dróg i autostrad w Wielkiej Brytanii.

Heathrow Airport jest najbardziej ruchliwych międzynarodowy port lotniczy na świecie, Londyn Heathrow obsługuje ponad 180 miejsc w ponad 90 krajach. W związku z tym może skończyć się przejazdem Heathrow w drodze do wielu innych miejsc. Jest to także druga najbardziej ruchliwych portów lotniczych na świecie dla ładunków.

Heathrow jest 14 mil (21 KMS) na zachód od centrum Londynu tuż obok skrzyżowania 4a autostrady M4 lub skrzyżowania 14 M25. Jeśli podróżujesz środkami transportu publicznego jest na zachodnim krańcu linii metra Piccadilly i serwowane przez dedykowanego połączenia kolejowego (Heathrow Express) i pół-szybkiego łącza (Heathrow Connect) od stacji kolejowej Paddington w Londynie.

Lotnisko Heathrow składa się z 5 terminali. Terminale 1, 2 i 3 są blisko siebie w centrum na lotnisku, w niewielkiej odległości od siebie nawzajem poprzez podziemnych chodników. Terminal Terminal 4 i 5 są oddzielone od 1, 2 i 3. Terminal 4 jest od strony południowej oraz Terminal 5 jest po zachodniej stronie lotniska. Mogą one zostać osiągnięte od terminali 1, 2 i 3 w bezpłatnym między zaciskiem transferu.

Steve Dasseos jest prezesem TripInsuranceStore.com, najbardziej informacyjny na świecie ubezpieczeń turystycznych stronie porównania. Możesz porównać renomowanych systemów ubezpieczeń podróży, dostać person-to-person usług Rada. Kontakt z Steve tutaj.

Artykuł dzięki: harmoniasmakow.pl